Аліна Василівна Доценко

docenkoДиректором Херсонського обласного художнього музею ім. О. О. Шовкуненка протягом майже 30 років є Аліна Василівна Доценко. Вона народилася 2 серпня 1950 р. в м. Кіровограді у сім’ї військового. Почала свою діяльність в музеї з момента його заснування. Закінчила Київський Державний художній інститут за фахом “мистецтво- знавство”. З 2002 р. отримала звання Заслуженого працівника культури України, стала членом Херсонської організації НСХУ.

За час своєї широкої публічної і дуже відповідальної адміністративної діяльності, яка охоплює усі напрямки музейної роботи, вона виявила талант прекрасного організатора та керівника, людини, яка захоплена своєю справою та віддана мистецтву. За роки свого директорства Аліна Василівна проводила міжнародні наукові конференції, відкривала сотні виставок, презентувала творчість художників з різних країн світу. В 1998р. вона отримала запрошення Департамента мистецтв графства Бедфордшир для візиту в Англію з метою обміну досвідом.

Як  дбайлива господарка Аліна Василівна взяла на себе і весь тягар ремонтно-реставраційних робіт великого старовинного будинку музею. Маючи високий професійний досвід та великий потенціал особистих сил вона змогла забезпечити музей сучасним технічним обладнанням та кваліфікованим кадровим складом, необхідним для успішного розвитку музейної справи на культурних теренах півдня України.

Коллектив создает человека совершенно иной инди­видуальной психики, более активной, стойкой и черпающей волю к действию, волю к строению жизни из воли коллектива. Максим Горький
Горельцева Ольга Михайлівна
Горельцева Ольга Михайлівна, завідуюча інформаційно-масовим відділом музею
(49-31-64)
Фурса Ганна Олександрівна
Фурса Ганна Олександрівна, науковий співробітник інформаційно-масового відділу музею (49-31-64)
Єрмакова Альбіна Ігорівна
Єрмакова Альбіна Ігорівна, науковий співробітник інформаційно-масового відділу музею (49-31-64)
Рябоконь Євген Вадимович
Рябоконь Євген Вадимович, реставратор
Аксютіна
Аксютіна Галина Олександрівна, завідуюча бібліотекою музею
Партыко Вера Петровна
Это место еще не занято,
но возможно
оно именно ваше
Партыко Вера Петровна
Это место еще не занято,
но возможно
оно именно ваше