Немецкий интерактив в музее

9 жовтня в залах Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка для студентів Херсонського національного технічного університету була проведена інтерактивна екскурсія «Класичний живопис крізь призму сучасних методик». Екскурсію для студентів підготував куратор німецькомовного фонду Гете-Інституту в Україні при Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара Оксана Кордонюк.
Студенти працювали з картинами Івана Айвазовського, Костянтина Маковського та Василя Полєнова: ознайомилися з біографією художників, відповідали на запитання екскурсоводів, складали фіктивні історії, перевтілювалися в образи персонажів картин, що розмовляли з глядачами.

Всі завдання, підготовлені для екскурсантів, сприяють розвитку навичок усного мовлення німецькою мовою, розвивають образне, абстрактне і логічне мислення. Початковим і завершальним етапом роботи з кожною картиною був екскурс у світ класичної поезії. Наприкінці роботи з кожною картиною студенти отримували домашнє завдання, метою якого є розвиток навичок писемного мовлення німецькою мовою.

Екскурсія була б не повною, якщо б студентів не ознайомили з особливостями творчості цих художників. Ми вдячні заступнику директора музею з наукової роботи Дяченко Владиславі за змістовну розповідь про творчу манеру майстрів живопису.

Leave a comment