Написано Vlada в . Опубликовано в Новости

28 жовтня відмічатимемо День визволення України від фашистських загарбників. У цей вхід до художнього музею буде безкоштовним!

Нехай херсонці пам'ятають, що кожної години разом з ударами музейних курантів лунає мелодія пісні "Ой Дніпро, Дніпро", слова та музика якої у 1941 році були написані Євгеном Долматвським та Марком Фрадкіним.

Героїчні події, які розгорталися у часи Другої світової війни, відобразилися в  творчості багатьох наших співвітчизників.
Пузирьков В.Г. Народний художник СРСР Фронтова ніч. 1985 р. Полотно, олія

Пузирьков В.Г.
Народний художник СРСР
Фронтова ніч. 1985 р.
Полотно, олія

Комментариев (2)

• Рождениян

|

Любі херсонки ІІІ Жіночий фестиваль Аніма проводиться зараз у стінах нашого музею. На вас чекають безліч тренінгів та майстер-класів для сучасних жінок. Тож 31 жовтня та 1 листопада музей буде відкрито тільки для учасників фестивалю.

Современные голосовые поздравления

Повторить