Дискусійний кіноклуб

Владика Андрій

Шановні друзі!

23 серпня о 15.00. ми проводимо дискусійний кіноклуб з чаюванням. В рамках зустрічі відбудеться показ одного з кращих художніх фільмів в сучасному українському кінематографі. Це фільм режисера О. Янчука «Владика Андрій», який присвячений біографії митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрія Шептицького. Вхід вільний.

29 липня 2015 р. виповнилося 150 років від дня народження видатної людини, українського культурного і релігійного діяча, який виступав за ідею Незалежності України, засновника Національного художнього музею у Львові – Митрополита Української Греко-Католицької церкви, Андрія Шептицького. 17 липня цього року Головою Ватикану Папою Римським Франциском розпочато процес беатифікації Владики Андрія, тобто включення його до лику блаженних.