MuseumWeek 2021

Написано lara в . Опубликовано в Новини

Другий рік поспіль фестиваль #MuseumWeek проходить під знаком пандемії. Але це не привід відмовлятись від гарних традицій. Музейний тиждень стартує з 7 червня!

Криза в галузі охорони здоров’я, викликана поширенням коронавіруса, підірвала розвиток світової економіки. У той час як мільярди людей в усьому світі звертаються до культури як до джерела підтримки і взаємозв’язку, вплив пандемії COVID-19 не пощадив творчий сектор. За часів кризи підтримка творчої індустрії має вирішальне значення, як і сам дух творчості в усіх його формах.

Тож саме тема творчості і об’єднує цьогорічний #МузейнийТиждень — при тому, що кожного конкретного дня тема публікації нова: «7 днів, 7 тем, 7 хештегів».

Херсонський художній музей долучається до #MuseumWeek2021 і разом із прогресивною світовою спільнотою стимулюватиме дух творчості і творчої винахідливості.

Креативимо разом!

#OnceUponAtimeMW – #ОдногоРазуMW