Режим роботи музею на час адаптивного карантину

Написано lara в . Опубликовано в Новини

Друзі!

Раді повідомити Вам, що Херсонський обласний художній музей ім. О.Шовкуненка відновлює свою роботу і готовий приймати відвідувачів з 24 червня.
Ласкаво просимо всіх, хто скучив за мистецтвом і музейною атмосферою!

УВАГА!

На час адаптивного карантину графік режиму музею змінено: до 31 липня музей буде доступним для відвідування з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00 (потрапити до експозиції можна до 15.30), субота і неділя – вихідні.

Також працюємо з певними обмеженнями, відповідно до рекомендацій МОЗ:
медичні маски – аксесуар обов’язковий;
– використовуємо засіб дезінфекції, розташований на вході до музею;
– дотримуємось дистанції з іншими відвідувачами – не менше ніж 1,5 м;
– на виставки до приміщення музею одночасно запрошуємо не більше 25 відвідувачів (з розрахунку не більше 1 особи на 5 кв.м). Якщо вас попросять почекати — не ображайтеся: карантин лише пом’якшили, але не скасували.
– екскурсії проводяться лише за попередніми заявками для груп не більше 5 чоловік.

Правила прийому відвідувачв можуть змінюватися відповідно до рекомендацій МОЗ і Кабміну.

Тегі:

Коментарів (2)