Виставка кабінетної скульптури

Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка запрошує на нову виставку! Вишукана кабінетна скульптура минулих століть прикрашає велику концертну залу музею.

000

Західноєвропейські та російські скульптори ХІХ — початку ХХ віку створювали надзвичайно тонкі та майстерні композиції. У наші часи також знаходиться чимало шанувальників так званої "пластики малих форм", призначеної для прикраси інтер'єру.

На виставці "Кабінетна скульпура ХІХ — початку ХХ ст." представлено 24 твори, досить різноманітні за тематикою: сцени полювання, античні сюжети, портретний та анімалістичний жанри, втілені в бронзі та чавуні. Наші відвідувачі вже знайомі з мистецтвом кабінетної скульптури, яка прикрашає постійну експозицію музею. На виставці можна побачити як нові, так і вже знайомі твори Петра Клодта, Миколи Ліберіха, Марка Антокольського, Італо Грізеллі, П'єра Жюля Мена та інші.

001

002