Реставрація

Реставрація – це одна з найважливіших галузей музейної справи. Вона дозволяє зберігати твори різних часів, історико-культурну і мистецьку спадщину, яка є непересічної цінністю для громадянського культурного і цівілізованого суспільства.

2012 рік стал для музея важливим в плані розгортання цілої низки заходів щодо реставрації творів мистецтва, які потребують негайного втручання. Допомогу в цьому напрямку нашої роботи надав Голова благодійного фонду – Устин Мальцев, який допоміг запросити з Києва, з Національного науково-реставраційного центру України фахових реставраторів олійного і темперного живопису.

Завдяки діяльності реставраторів в Херсоні було віднолено 13 картин – справжніх шедеврів колекції музею. Серед них і картина “Берег моря”. 1897 р., на яку вказує Анатолій Безкровний на даному фото.

Дарина Цитович та Анатолій Безкровний, які працювали у музейній майстерні, проявили велику працьовитість та любов до своєї справи, незважаючи на неймовірну спеку липневих днів літа.

Організацію та підготовку до роботи, створення необхідної творчої атмосфери самовіддано взяла на себе Наталія Саввич, головний зберігач нашого музею.
Якщо ви хочете насолодитися класичним мистецтвом і подивитися на роботу київських реставраторів, завітайте до музею вже сьогодні, тому що більша частина відновлених творів, вже в експозиції.

Leave a comment