Виставка Беати Куркуль “Україна. Кордон. АТО”

6 липня 2016 р. відбулось урочисте відкриття персональної виставки литовської художниці Беати Куркуль «Україна. Кордон. АТО» за ініціативи Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ.

010

Урочистий вернісаж розпочався Гімном України та хвилиною мовчання у пам’ять воїнів, загиблих в АТО.  Гостей привітали перший заступник голови ХОДА Січова В.І., Херсонський міський голова Миколаєнко В.В., начальник управління культури ХОДА Думинська С.В. Слово також було надано полковнику ДПСУ Азово-Чорноморського регіонального управління Бурді О.В. та голові ГО «Форпост-22», для яких тематика творчості пані Беати особливо близька.

001

 

005

Під впливом подій в Україні художниця створила серію робіт, створених в техніці комп’ютерної графіки, які присвятила прикордонникам, Збройним Силам та Національній Гвардії України. «Я не була в АТО. Те, про що я розповідаю в картинах, засновано на відео, фотографіях, розповідях… Мої очі – це прикордонники, з якими я спілкуюсь». На роботах – реальні люди, багатьох з яких вона знає особисто.

Father's_Daughter

Вернісаж пройшов у неймовірно теплій атмосфері. Познайомитись та поспілкуватись з художницею прийшли офіцери та прикордонники із сім’ями, представники громадських організацій, волонтери — серед яких Народний Герой України Григорій Янченко, більш відомий як дядя Гриша.

Присутнім подарували військові пісні барди-прикордонники – майор ДСПУ  Максим Шпаченко та Артем Яковлев. Юні прикордонники з загону «Сокіл» під дружні оплески гостей посвятили пані Беату до своїх лав.

008

007

009

На честь відкриття виставки також було проведено День відкритих дверей.

011