Міжнародний проект – “Новий подих культури: спадщина, наповнена життям мистецтва”

В рамках проекту “Новий подих культури: спадщина, наповнена життям мистецтва” Програми Східного партнерства ЄС в музеї в жовтні місяці відбувся воркшоп “Молодь у просторі музею”. Протягом 10 днів в музеї проводилися семінари, майстер-класи з творчою молоддю трьох країн світу: України, Вірменії, Грузії. Результатом творчого обміну та спілкування стала виставка робіт та креативних ідей, які народилися за цей обмежений час.

Презентація ідей відбулася на виставці сучасного мистецтва в музеї 5 жовтня, під час якої кожен автор окремо презентував свій проект. Так Григорій з Вірменії презентував родинні тости, які він утворив під час споглядання музейних картин.

Графіка, художня фотографія, колаж, компьютерна анімація, перфоманс, квест – безліч художніх форм презентувала молодь на виставці. Ці творчі розробки стануть імпульсом для музейних інновацій та зміцнення зв’язків з твочою молоддю.

На презентації побувало багато херсонської молоді, переважно студентів, а майстер-клас з авторського дизайну проводила дизайн-студія “Своє”.

Експозиція була розміщена в особливому, класичному приміщенні. Зал з ліпниною майже не уявлявся в поєднанні з сучасним мистецтвом. Проте наша побоювання не виправдалися. Виставка в класичному оформленні виглядала цікавою і неординарною.

Leave a comment