#BehindTheScenesMW

Музейна робота наче айсберг, і пересічні відвідувачі знайомі лише з невеликою частиною музейного буття: виставки, заходи, лекції та екскурсії — все те, що без участі відвідувачів, власне, неможливе. Та за зачиненими дверима, наче під поверхнею глибоких вод, вирує залаштункова робота. Готуються нові виставки, проводиться наукова робота з музейною колекцією, пишуться матеріали для публікацій та відбувається багато всього іншого. А іноді робота за лаштунками перетворюється на ціле окреме дійство — бо музей надихає на творчість, яка іноді, здавалося б, і з музейною справою зовсім не пов’язана.

Так сталося і одного далекого квітневого дня 2017 року — на цілі два дні музей перетворився на знімальний майданчик для музичного кліпу «Tango Red», створеного херсонською командою «BornVision» для дебютного альбому «Seraphim» групи «Sirius Prime». А поруч з ними за химерними масками ховаються відомі херсонські музиканти (всі впізнали нашу зірку – незрівнянну Наталю Лелеко?) та студенти кафедри культури та мистецтв ХДУ, що візуалізували історію мовою хореографії.

Зйомки тривали цілу ніч та частину наступного дня. В них було задіяно більше двох десятків осіб, а майже весь музейний персонал працював, як годинник, аби такий незвичайний для нас захід пройшов ідеально. І кліп вийшов справді потужний та яскравий!

А про те, як це було, ви можете дізнатися зараз — ласкаво просимо «за лаштунки» зйомок, що відбувалися в музеї…

#BehindTheScenesMW #MuseumWeek #MuseumWeek2021 #ЗаЛаштункамиMW #МузейнийТиждень #secret #behindthescenes