День Херсону

19 вересня усе місто готується відзначати 237-у річницю з дня заснування Херсона. Художній музей проведе низку заходів до цієї дати. Проведемо цей день разом!

9:00-17:00 — День відкритих дверей у музеї — подивіться усю експозицію безкоштовно! До Вашої уваги також спеціальна експрес-виставка до Дня міста у рамках проекту "Події і дати".

13:30 — скористайтеся можливістю побачити історичний центр міста з незвичного ракурсу — оглядового майданчика башти музею під час екскурсії "Подорож у колиску часу" (попередній запис за телефонами: 49-31-64, 099-763-18-23, 095-371-14-18).

15:00 — Дискусійний кіноклуб з чаюванням представляє нову тему: "Авангард у кіномистецтві". Жан Кокто — одна з найзначніших постатей авангарду. Художній фільм "Орфей" — краща стрічка автора та одне з перших "осмислених" творів авангардного кінематографу, де грецький міф було перенесено в сучасний світ. У головній ролі знявся один з улюблених акторів Кокто та кумир мільйонів — Жан Маре.