До дня Гідності та Свободи

18 листопада о 14.00. в нашому музеї відбудуться «Поетичні читання», які проводить класик сучасної української літератури, визначний український поет, сценарист, драматург, перекладач, державний і громадський діяч, лауреат державної премії ім.Т.Г.Шевченка, Герой України (2006р.). – Іван Федорович Драч.
В рамках заходу передбачено прес-конференцію з Іваном Драчем, після чого у Великій залі музею пролунають поетичні твори автора в особистому виконанні.
На творчий вечір запрошуються керівники міста та області, члени Херсонської обласної організації Національної спілки письменників України, науковці, викладачі, бібліотекарі міста, студенти кафедри української філології Херсонського Державного університету.