Володимир Гончаренко. До 65-річчя від дня народження

Твір художника Володимира Гончаренка “На перехресті часів” зустрічає наших гостей в холі музею. Один з куточків Херсона, відомий кожному, автор зображує одразу в двох часах: 2017 році та століття тому… Про ідею цієї картини та твори виставки “Від Дніпра до Закарпаття” автор розповість особисто на творчій зустрічі, яка відбудеться 20 вересня о 14:00. Запрошуємо всіх бажаючих!

Володимир Гончаренко – відомий херсонський художник, який народився в м. Бериславі Херсонської області. Творчу освіту здобув у художній студії при Обласному палаці народної творчості в м. Херсоні. З 1993 р.- член Херсонської обласної організації Національної спілки художників України. Бере активну участь в обласних, республіканських, міжнародних виставках. Працює у техніках олійного живопису, акварелі, пастелі. Улюбленими мотивами його творчості є види старого Херсону. Нинішня персональна виставка майстра репрезентує пейзажні мотиви від затишних Дніпровських плавунів до Карпатських гір, де подорожував художник останнім часом.

Приємних вражень! Чекаємо на Вас у музеї!

гончаренко