Archive for Липень, 2016

Екскурсія “Подорож у колиску часу” — 30 липня о 12:30

Written by Vlada on . Posted in Новини

Саме для тих, хто любить архітектуру та історію Херсона, а також для тих, хто вважає, що вже бачив у музеї все… На цій незвичній екскурсії ми познайомимо Вас з нашим найціннішим експонатом — будівлею Художного музею, колишньою Міською Думою, пам’яткою архітектури та містобудування початку ХХ століття.

З оглядового майданчика старовинної ратушної башти відкривається вид на Дніпро та іторичний центр міста. До того ж, у Вас буде можливість загадати бажання під бій курантів та познайомитись з Хранителькою Часу.

13775864_1116190151772297_5321638708342497158_n

Чекаємо на Вас 30 липня о 12:30! Кількість учасників екскурсії обмежена. Заздалегідь записуйтесь за телефонами: (0552) 49-31-64, 099-763-18-23. Діти — з 12 років у супроводі батьків. Вартість — 40 грн.

Виставка кабінетної скульптури

Written by Vlada on . Posted in Новини

Херсонський обласний художній музей ім.О.О.Шовкуненка запрошує на нову виставку! Вишукана кабінетна скульптура минулих століть прикрашає велику концертну залу музею.

000

Західноєвропейські та російські скульптори ХІХ — початку ХХ віку створювали надзвичайно тонкі та майстерні композиції. У наші часи також знаходиться чимало шанувальників так званої "пластики малих форм", призначеної для прикраси інтер'єру.

На виставці "Кабінетна скульпура ХІХ — початку ХХ ст." представлено 24 твори, досить різноманітні за тематикою: сцени полювання, античні сюжети, портретний та анімалістичний жанри, втілені в бронзі та чавуні. Наші відвідувачі вже знайомі з мистецтвом кабінетної скульптури, яка прикрашає постійну експозицію музею. На виставці можна побачити як нові, так і вже знайомі твори Петра Клодта, Миколи Ліберіха, Марка Антокольського, Італо Грізеллі, П'єра Жюля Мена та інші.

001

002

005

003

004 

Виставка Беати Куркуль “Україна. Кордон. АТО”

Written by Vlada on . Posted in Новини

Маємо одразу декілька чудових новин для тих, хто планує відвідати наш музей! Сьогодні відкривається виставка Беати Куркуль "Україна. Кордон. АТО"  і з цієї нагоди 6 липня — День відкритих дверей.

Творчість пані Беати не схожа на інші, у своїх графічних картинах художниця змогла закарбувати емоцію та миттєві хвилювання, розпач і любов кожного з воїнів, які захищають кордони України в зоні проведення АТО. Споглядаючи ці постаті, наступні покоління рівнятимуться на цих мужніх чоловіків і братимуть приклад саме з них. Герої картин – це не уявні образи, а діючі військовослужбовці. Декого з героїв своїх сюжетів вона знає особисто і створювала картини саме для них. 

Окрім творчості, пані Беата займається також і волонтерською діяльністю та допомагає прикордонникам, які зараз беруть участь в антитерористичній операції. Україна бореться і не здається – зокрема й на картинах нашої талановитої сучасниці.

Father's_Daughter

Виставку "Україна. Кордон. АТО" можна буде побачити найближчим часом в Художньому музеї. Як зазначила художниця, ці картини не покинуть Херсонщину — 20 творів буде подаровано Азово-Чорноморському регіональному управлінню, серію робіт Беата Куркуль передасть до фондів музею. 

Довідка: Беата Куркуль раніше жила у Литві і працювала медичним працівником. Вісім років тому одружилась з українцем і переїхала до Києва. Завжди захоплювалась образотворчим мистецтвом. Працює в напрямі комп’ютерної графіки (старший художник в студії комп’ютерних ігор). Під впливом подій в Україні створила серію картин на військову тематику, зокрема присвячених прикордонникам, Збройним Силам та Національній гвардії України. Перша персональна виставка відбулася 20 липня 2015 року.