Міжнародний день музейних селфі 2021

Написано lara в . Опубликовано в Новини

Кожну третю середу січня увесь світ долучається до Міжнародного дня музейних селфі (Museum selfie day), цьогоріч він припадає на 20 січня.

Херсонський обласний художній музей ім.О.О. Шовкуненка вирішив, незважаючи на ремонт і локдаун, не відмовлятися від доброї традиції, але пропонує поціновувачам мистецтва провести цей день нетрадиційно та креативно — так, щоб було потім про що згадати!

На жаль, запросити вас в музей ми не можемо (бо триває ремонт) — а чому б не використати в якості експонату, на фоні якого треба сфотографуватися, саму будівлю? Тим більше, що про неї останнім часом говорять багато — бо саме вона стала символом Херсонщини в проекті “Кишенькова країна”. Та й подарунки будуть доречні — саме ці чарівні листівочки, які за допомогою сучасних технологій перетворюються на 3D-модель музейної споруди.

А оскільки в країні триває локдаун, головним мотивом музейних селфі буде безпека для здоров’я людини — тож фотографуватися треба у масці. А це теж чудовий привід проявити креатив.

Отже, запрошуємо всіх херсонців приєднатися до всесвітнього флешмобу. Нехай світ побачить, що ви придумали! Будьте щасливими та веселими, але бережіть своє здоров’я!

УМОВИ:
1. До 20 січня включно на фоні музейної будівлі зробити селфі або сфотографуватися з друзями чи родиною (обов’язково у масці!).
2. 20 січня викласти цю світлину (або серію світлин) у Facebook, Twitter або Instagram із тегами: #MuseumSelfie #MuseumSelfieDay2021 #art_museum_ks.
3. Згадати свій наулюбленіший експонат з хештегом #ШедевриЧекають.

ПРИЗИ:
1. Найактивнішим учасникам, найкреативнішим (чекаємо на неймовірний дизайн масок, вишукану композицію, неординарні ракурси!) — листвіки із зображенням музею від “Кишенькової країни”.
2. Автори 10 фото, які зберуть найбільше лайків, отримають запрошенння на безкоштовне відвідання музею (після закінчення ремонту, звичайно).

ПІДРАХУНОК ЛАЙКІВ: 21 січня о 12.00.
ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ: 22 січня.

Долучайтесь до прекрасного разом із Херсонським художнім музеєм!
І нехай ремонт і локдаун не завадять традиціям і любові до мистецтва!

Історична довідка:
Вперше День музейних селфі відбувся в 2014 році, коли звичайна жителька Лондона Мар Діксон разом зі своєю донькою відвідала декілька музеїв та опублікувала світлини в соціальних мережах. Публкації стали резонансними, а звичайні відвідини музею переросли у флешмоб, який отримав значну кількість послідовників. Наразі Діксон продовжує вести власний сайт про музеї та мистецтво.

Тегі:

Залиште коментар