Виставковий турнір

20 березня відбулася урочиста презентація проекту “Музей, який вабить”! У дружній атмосфері учасники заходу познайомились із новою музейною грою “Виставковий турнір”.

Цей пізнавально-розважальний проект розраховано для різних категорій наших відвідувачів: сім’ї з дітьми, молодіжні компанії, цінителі мистецтва разного віку і вподобань. Якщо вам цікаві тонкощі сфери мистецтва і ви хочете познайомитись з творами художнього музею у невимушеній атмосфері — приєднуйтесь до гри!..

005-1

За правилами, кожен учасник “Виставкового турніру” стане куратором виставки і змагатиметься за право назвати свою експозицію найкращою. Також обиратимемо кращого мистецтвознавця. Гра вже чекає на своїх переможців у експозиції , тож запрошуємо до музею.

001-1

Окрема подяка організаторам і бенефеціарам!.. Проект було створено у рамках всеукраїнського конкурсу міні-грантів семінарської програми «Презентаційна продукція і промоція музею», що реалізовується в межах проекту Promuseum, за підтримки МФ “Відродження” та МБФ “Україна 3000”. Партнер проекту — Фонд громади міста Херсон “Захист”.

002-1

Залиште коментар